Teksty Piosenek · Wywiady · me2day · Twitter · UFO · IPLE · SW J+ · Blue Night 09.04.2020 01:33
WitamyNOWY ADRES STRONY: shineepl.wordpress.com


REGULAMINY!


Postanowienia Ogólne

1. Strona ma charakter typowo informacyjny i nie trzeba posiadać na niej konta, by móc czytać nowinki oraz artykuły, jednak każdy zarejestrowany użytkownik daje wyraz liczebności fanów SHINee w Polsce.
2. Zapisanie się do fanklubu Replay Team nie zobowiązuje do udzielania się na stronie i konta nie są kasowane. Wyjątek stanowi zabezpieczenie systemu, który sam usuwa użytkowników nielogujących się przez trzy miesiące. Administracja będzie jednak wdzięczna za każdy komentarz pod udostępnianymi materiałami, ponieważ są one motywacją do udoskonalania strony.
3. Chat jest widoczny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
4. W celu nawiązania współpracy proszę pisać do Administracji.


Dodawanie Newsów i Artykułów

1. Każdy użytkownik może przesyłać newsy i wskazówki dla Administratora, jednak to on decyduje o pojawiającej się na stronie treści i należy się najpierw skontaktować, a potem przesłać materiały po uzyskaniu zgody.
2. Wszystkie materiały przed publikacją są zatwierdzane w Panelu Administracyjnym, więc jakiekolwiek samodzielne dodanie informacji bez wcześniejszego porozumienia się z Administracją nie będzie uwzględnione na stronie.


Tłumaczenia

1. Tłumaczenia mogą dodawać tylko użytkownicy z grupy Tłumacze.
2. Wywiady, nad którymi trwają prace oraz lista zaplanowanych tłumaczeń, znajdują się na forum w Ogłoszeniach.
3. Przetłumaczone wywiady należy dodawać na stronę jako artykuły bez formatowania zgodnie z wytycznymi zawartymi w punkcie "Dodawanie Newsów i Artykułów".


Postanowienia Ogólne

1. Forum ma charakter dyskusyjny, nie informacyjny.
2. Jeśli ktoś chce brać aktywny udział w dyskusjach, mile widziane jest przedstawienie się w dziale "O Nas" poprzez założenie własnego tematu powitalnego.
3. Tematy powitalne przeważnie zamykane są po 7 dniach od ich założenia.
4. Obrazek lub gif w sygnaturze NIE MOŻE przekroczyć wymiarów 600x200. Wszystkie podpisy niespełniające tych kryteriów będą kasowane.
5. Na forum istnieje dział z ograniczonym dostępem - Szkółka Języka Koreańskiego. By móc z niego korzystać, należy zgłosić się do Administracji po okresie trzech tygodni od rejestracji.


Zasady Umieszczania Postów

1. Wypowiedź musi składać się z więcej niż 5 słów. Posty niewnoszące nic do dyskusji będą kasowane. Punkt ten nie dotyczy jedynie zabaw w Hyde Parku.
2. Obowiązuje zakaz posługiwania się wulgaryzmami i obraźliwego zwracania się do innych użytkowników.
3. Podstawowym językiem forum jest polski, dlatego należy, w miarę swoich możliwości, zwracać uwagę na poprawną pisownię - dotyczy to przede wszystkim zakazu używania tAkIeGo zapisu oraz ciągłego stosowania Caps Locka (wielkie litery w wirtualnej rozmowie oznaczają krzyk).
4. Kolory zarezerwowane są dla Administratorów i Moderatorów. Nie dotyczy to sygnatur, w których jednak także należy zachować umiar.
5. NIE WOLNO wstawiać posta pod postem i wypowiadać się na temat inny, niż określony w dyskusji. Wyjątek stanowi temat "Offtop".
6. Wielokrotne wstawianie postów o tej samej treści w różnych tematach będzie uznawane za spam.
7. Język forum nie koduje pewnych znaków, m.in. półpauzy i wielokropka (jako jeden znak), dlatego trzeba zwrócić szczególną uwagę na tekst kopiowany z Worda, który samoistnie zamienia myślniki w dłuższe kreski. Jeśli chodzi o alfabet koreański, nie ma problemu z jego kodowaniem, jednak należy wyłączyć uśmieszki w poście zawierającym niestandardowe znaki (opcja pod skrótami do bbcodes).
8. Forum automatycznie nie tworzy hiperłączy, więc w przypadku umieszczania linków, proszę korzystać z bbcodes.


Tematy Dyskusyjne

1. Temat dyskusyjny może zostać założony przez każdego forumowicza.
2. Należy je umieszczać w sekcji SHINee w zależności od tego, kogo dotyczą: jeśli dany temat obejmuje jednego członka, zakładamy go w przyznanym mu dziale, jeśli odnosi się do przynajmniej dwóch członków zespołu, temat trzeba założyć w dziale SHINee.
3. W nazwie tematu należy podać, czego on dotyczy. Tytuły typu "Co o tym myślicie?" będą zmieniane. Starajmy się precyzyjnie określić, o czym chcemy podyskutować, by nie wprowadzać użytkowników w błąd, np. "Poczucie mody Kibuma" albo "Stylizacje SHINee na rozdaniach nagród za rok 2010".
4. W dyskusji można podpierać się linkami i zdjęciami, ale te drugie umieszczamy tylko w ostateczności (nie przekraczamy także limitu trzech na post, zawsze jednak lepiej podać hiperłącze do obrazka).
5. Nie zakładamy tematów dyskusyjnych dla każdego newsa, który dotyczy SHINee. Jeśli znajdziemy pojedynczy artykuł, który ma charakter typowo informacyjny, umieszczamy go na stronie jako NEWS.
6. Administracja zastrzega sobie prawo do zamykania tematów nieaktualnych lub nieaktywnych przez bardzo długi czas.


Dział "Po 22"

1. Opowiadania zawierające wyjątkowo dużo przekleństw lub brutalne sceny, a także treści erotyczne, mogą być umieszczane tylko w dziale "Po 22".
2. O dostęp do działu "Po 22" mogą się ubiegać osoby, które ukończyły 16 rok życia i są zarejestrowane minimum od trzech tygodni. Po spełnieniu tych warunków, należy napisać PW do jednego z Administratorów.
3. Administracja zastrzega sobie prawo do indywidualnej oceny dojrzałości każdego użytkownika ubiegającego się o dostęp.
4. W dziale "Po 22" należy umieszczać opowiadania z odpowiednim tagiem przed tytułem: [HETERO] lub [HOMO].
5. Jeśli fanfick jest wyjątkowo niecenzuralny, np. zawiera brutalne sceny, wskazane jest dopisanie dodatkowego oznaczenia: [+18].


Umieszczanie Zdjęć i Filmików

1. Galeria na forum pełni głównie funkcję archiwalną, a także umożliwia użytkownikom dzielenie się zdjęciami, które nie nadają się na newsy (stalking, prywatne, przed debiutem).
2. Żadne obrazki umieszczane na forum bezwzględnie nie mogą przekroczyć szerokości 500px. Dodając więcej niż trzy zdjęcia, korzystamy z miniaturek. Posty i tematy naginające tę zasadę będą kasowane.
3. Każdy założony wątek należy opatrzyć odpowiednią nazwą, najlepiej zawierającą datę, miejsce/kanał, tytuł (w przypadku fancamów).
4. Jeśli na forum znajduje się już temat z fancamami z danego wydarzenia/programu, nie zakładamy nowego wątku, tylko uzupełniamy już istniejący.
5. W tematach Galerii i YouTube dozwolone są komentarze zgodne z głównymi wytycznymi. Wszystkie nieregulaminowe wpisy będą kasowane.
6. Zdjęcia ładujemy w miniaturkach zgodnie z poniższą instrukcją:
a) Wchodzimy na ImageShack,
b) Gdy strona już zostaje otwarta, klikamy 'BROWSE',
c) Wybieramy z dysku zdjęcie, które chcemy wrzucić,
d) Klikamy 'Prześlij Teraz',
e) Po kilku sekundach pojawia nam się okno z różnymi opcjami umieszczenia zdjęcia,
f) Kopiujemy ciąg znaków z kategorii "Minitura Forum" i wklejamy całość na forum,
g) Można wrzucać więcej zdjęć jednocześnie i po załadowaniu wyświetlą się nam wszystki z małymi ikonkami obok, więc przy każdym wybieramy "I", które wyświetla nam dostępne opcje.
7. Oficjalne filmiki i zdjęcia związane z najnowszymi wydarzeniami umieszczamy jako NEWSY zgodnie z Regulaminem Strony.
Czas w Korei
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nawigacja
REGULAMINY!
Administracja/Kontakt
O Replay Team
Spotkania i Projekty
For International Fans
Kategorie Newsów
Kategorie Tłumaczeń
Galeria
Szukaj
Ostatnie Artykuły
[I] 140905 Key
[S] 140903 SMTOWN
[TT] 140901 Jonghyun
[TT] 140831 Jonghyun
[I] 140831 Key
Social Networking


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie