120211 Taemin zaskoczył niespodziewaną wstawką taneczną w IS2
Dodane przez Anneaviel dnia 11.02.2012 18:00
Taemin surprises with an unexpected dance routine on Immortal Song 2
Rozszerzona zawartość newsa

Taemin z SHINee zademonstrował kolejny imponujący występ w KBS2TV "Immortal Song 2".

W emisji programu z 11 lutego honorowym gościem dnia był piosenkarz Cho Young Nam, który właśnie obchodził 45 rocznicę kariery muzycznej.

Lim Tae Kyung zaśpiewał "Now", Lee Jung "My Hometown Chungcheong Province", Sung Hoon z Brown Eyed Soul wykonał "Delilah", Kang Min Kyung z Davichi "Rolling Down the River", ALi zaśpiewała "Hwageh Marketplace", Shin Yong Jae z 4men "I Can't Live Without Love", a Taemin z SHINee wystąpił z "Goodbye City".

W zeszłym tygodniu Taemin skoncentrował się wyłącznie na swoim wokalnym występie, tym razem zademonstrował także swoje umiejętności taneczne. Najpierw zaśpiewał piosenkę w balladowym klimacie, następnie wplótł wstawkę taneczną, zaskakując publiczność oraz innych piosenkarzy.

Także w tym odcinku pojawiła się nowa reguła. Publiczność składająca się z 500 osób od teraz głosuje zaraz po występie, a nie w trakcie porównania dwóch wokalistów, dlatego przy pojedynku liczy się suma głosów oddanych na konkretny występ.

Jeśli dwaj wykonawcy otrzymają tę samą liczbę głosów, po prostu obaj wygrywają w ramach remisu. Dzięki nowym zasadom rywalizacja jest sprawiedliwsza dla artystów występujących na początku programu.


Article in English
Cr: TV Report via Naver | ENG: AllKpop | PL: Anneaviel