120209 Musical "Catch Me If You Can" pierwszy pod względem sprzedaży biletów
Dodane przez Anneaviel dnia 09.02.2012 14:01
Musical "Catch Me If You Can" ranks first in ticket sales
Rozszerzona zawartość newsa

Musical "Catch Me If You Can" zajął pierwsze miejsce pod względem sprzedaży biletów i udowodnił ogromną popularność.

Sprzedaż biletów rozpoczęła się 7 lutego na stronach internetowych. Musical wskoczył na pierwsze miejsce już po 30 minutach i pobił wszystkie inne musicale, w tym "Notre Dame De Paris", "Mamma Mia", "Das Musical Elisabeth", "Gwanghwamun Love Song" i "Doctor Zhivago".

Musical bazuje na filmie "Catch Me If You Can" (u nas pod tytułem "Złap Mnie, Jeśli Potrafisz") wyreżyserowanym przez Stevena Spierlberga, w którym wystąpili aktorzy Leonardo Dicaprio i Tom Hanks. Musical był nominowany w czterech kategoriach na Tony Awards i otrzymał nagrody dla Najlepszego Aktora i za Najlepszą Choreografię na Drama Desk Awards w 2011 roku.

Reprezentant M Music Company, firmy produkcyjnej musical, powiedział: "Fani z całego świata są zainteresowani musicalem. Także Sunny z SNSD postanowiła wystąpić, a to na pewno pomogło w sprzedaży".

W musicalu pojawią się Um Ki Joon, Kyuhyun z Super Junior, Park Kwang hyun, Kim Jung Hoon, Key z SHINee, Choi Woo Ri, Dana i Sunny z SNSD, a spektakle potrwają od 28 marca do 10 czerwca.


Article in English
Cr: JTN | ENG: korea.com | PL: Anneaviel