SHINee in Europe - PETYCJA!
Dodane przez Anneaviel dnia 07.05.2011 03:24
Polska firma PRESTIGE PROMOTION wstępnie wyraziła zainteresowanie rozpoczęciem negocjacji z SM Entertainment, by zorganizować koncert SHINee, jednak musimy najpierw zebrać minimalnie 6000 podpisów pod petycją!
Rozszerzona zawartość newsaK-pop w Europie żyje i ostatnie wydarzenia są tego doskonałym przykładem. Europejscy fani nie są gorsi od tych z Azji, tak samo kochamy swoich idoli i tak samo chcemy cieszyć się ich występami, wspierając tym samym ich karierę. Musimy zacząć walczyć o uwagę koreańskich wytwórni, by także mieć okazję uczestnictwa w koncertach oraz eventach.
W Polsce znalazła się firma PRESTIGE PROMOTION, zajmująca się promocją artystów, którzy dopiero wkraczają na określony rynek. Firma wstępnie wyraziła zainteresowanie rozpoczęciem negocjacji z SM Entertainment, by zorganizować koncert SHINee, jednak musimy najpierw zebrać minimalnie 6000 podpisów pod tą petycją, by PRESTIGE PROMOTION mogło zacząć działać. Wydarzenie miałoby miejsce w Polsce lub Niemczech, czyli samym centrum Europy, by każdy europejski fan miał taką samą szansę na nie przyjechać.

Dlatego prosimy wszystkich o rozsyłanie tej petycji do wszystkich fanów, jakich znacie. Zjednoczmy się, by spełnić nasze wspólne marzenia!PODPISZCIE SIĘ!Chciałabym jeszcze serdecznie podziękować Nishi-sun i BrightSunSHINee, gdyż właśnie dzięki nim owa firma zainteresowała się organizacją koncertu. Brawa należą się także wszystkim osobom zaangażowanym w tłumaczenie. Nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie, zawsze będziemy dumnie mówić, że próbowałyśmy i dałyśmy z siebie wszystko!

Gdy zbierzemy w miarę przyzwoitą liczbę podpisów, chcemy wysłać ją także do portali internetowych (AllKpop, Koreaboo, GoKpop, MTV K). Oczywiście proszę także o rozpowszechnianie tej petycji wszędzie, gdzie się tylko da. Jeśli chcecie umieszczać ją na polskich stronach, proszę o wysyłanie jej w formie odnośnika do tego artykułu.