Informacje o SHINee na stronie Elle Girl
Dodane przez Anneaviel dnia 12.05.2011 22:14
Elle Girl Japan przygotowało dla swoich czytelników nie lada gratkę. Najpierw sesja w magazynie, teraz ciekawostki na stronie internetowej... A czeka nas jeszcze nagranie "Pointing Game", które powinno ukazać się już wkrótce!
Rozszerzona zawartość newsa


Key: Wszechstronnie utalentowany, nazywany Wszechmocnym Kluczem. Dobry w nauce języków, tak samo jak tańcu i rapowaniu. Ciągle powtarzał słowo "pyszne~", którego nauczył się w trakcie sesji! Najlepiej znający się na modzie członek zespołu, znakomity w pozowaniu i wyrażaniu tego, co ma na sobie.

Jonghyun: Wokalista z pięknym głosem, którego ciągle dźwięczy w uszach, jeśli raz się go usłyszy. Zachowywał się jak osoba, która tak bardzo kocha muzykę, że nie mógła powstrzymać się przed śpiewaniem na głos piosenki "BMG", która leciała w trakcie sesji. Jak na hyunga przystało, śmiało wygłaszał swoje zdanie w trakcie wywiadu, ale pozwalał też wyrażać opinie pozostałym członkom.

Onew: Łagodnie usposobiony jak jego imię, które po koreańsku oznacza właśnie "łagodny". Jest świetny w realizowaniu oczekiwań fanów i odpowiadał uśmiechem nawet na prośby fotografa o komiczne pozy. W trakcie robienia pamiątkowych zdjęć Polaroidem dobrowolnie zaoferował się jako fotograf.

Taemin: Najmłodszy członek zespołu uwielbiany przez wszystkich jako maknae. Jako jedyny nadal chodzi do szkoły średniej. Wydaje się, że ostatnio wysłuchał kilku rad w sprawie mody od Key, ponieważ jego codzienne ubranie było imponujące. Ostatnio chyba także Minho uczy go grać w "Winning Eleven" (przyp. tłum. komputerowe rozgrywki piłkarskie).

Minho: Nazywany Płonącą Charyzmą. Dostaje nieskończenie wiele pochwał od osób zajmującą się modą i telewizją z powodu swojego idealnego ciała modela i przystojnego usmiechu. W trakcie "Pointing Game" (przyp. tłum. gra we wskazywanie) zaaranżowanej specjalnie dla Elle Girl to właśnie jego najczęściej wybierali pozostali członkowie. Sprawdźcie wkrótce na naszej stronie internetowej!Tłumaczenie z angielskiego: Anneaviel
Angielskie tłumaczenie pochodzi z: SFI