110505 Jonghyun jednak weźmie udział w "Immortal Song 2"
Dodane przez Anneaviel dnia 06.05.2011 12:06
Jonghyun nie będzie co prawda jednym z sześciu stałych uczestników, ale na pewno nadarzy się okazja do posłuchania jego wersji przebojów sprzed lat.
Rozszerzona zawartość newsaJonghyun nie będzie co prawda jednym z sześciu stałych uczestników, ale na pewno nadarzy się okazja do posłuchania jego wersji przebojów sprzed lat.


Lista głównej obsady programu "Immortal Song 2" została już zamknięta, jednak zostało do niej dopisanych kilka gwiazd, które wystąpią w pojedynczych odcinkach lub będą na tzw. "zastępstwo", gdy ktoś ze stałej ekipy nie będzie mógł wystąpić.
Wśród nich znalazł się Jonghyun z SHINee, Junsu z 2PM, Yonghwa z CNBLUE, i Hong Ki z F.T Island. W wywiadzie dla 10asia PD Kwon Jae Young powiedział "W związku z napiętymi grafikami, nie będą z nami od początku, jednak na pewno pojawią się w programie. (...) Program polega na rywalizacji sześciu wykonawców. Akurat Jonghyun i Junsu pojawią się prawdopodobnie w trzecim i piątym odcinku. Jednak ponieważ program nie polega na rywalizacji, ich występy nie zostały jeszcze uzgodnione. Na pewno pojawią się, jeśli ktoś z podstawowej szóstki zrezygnuje lub nie będzie mógł wziąć udziału z powodu innego grafiku. (...) Obecnie dyskutujemy nad systemem, by piosenkarze mogli honorowo opuszczać program po trzech zwycięstwach".AllKpop