[VIDEO] 110620 Prasa o występie SHINee w Londynie
Dodane przez Anneaviel dnia 20.06.2011 16:11
Poranne wiadomości w MBC, wywiad z angielskim fanem, wpis na stronie byłego felietonisty The Daily Telegraph!
Rozszerzona zawartość newsa

Tłumaczenie:
Abbey Road Studios, które stało się znane po nagraniu w nim płyty Beatlesów, jest teraz wypełnione fanami SHINee. Gorączka K-popu ogarnęła także Wielką Brytanię. Przed studiem zebrali się fani, by zobaczyć SHINee, które miało dać specjalny występ przed debiutem w Japonii. Około 800 fanów krzyczało ich imiona, trzymało banery, plakaty i balony. Obecni byli fani z Norwegii, Francji oraz innych krajów europejskich. Fani zaczęli krzyczeć z całych sił, kiedy SHINee wyszło do nich ze studia po ośmiu godzinach czekania.
Minho: Wierzę, że europejscy fani polubią nas jeszcze bardziej, jeśli zaprezentujemy im modniejszy wizerunek i entuzjastyczne występy, dlatego pokażemy ich więcej.
Fani okazywali ogromne zainteresowanie zespołem, prosząc o wejście na ich nieoficjalny występ. Koreańska fala zalewa Wielką Brytanię po opanowaniu Paryża.

Abbey Road Studios jest doskonale znane dzięki Beatlesom przechodzącym przez ulicę. Młodzi ludzie ponownie się tam zebrali, by zobaczyć gwiazdy K-popu - SHINee. Od rana 800 fanów okupowało ulicę, przy której znajduje się studio. Wszyscy oszaleli, gdy pojawiło się SHINee. Wytwórnia pozwoliła około 40 osobom zobaczyć SHINee z bliska w studiu, kiedy zebrani fani zaczęli narzekać na brak możliwości uczestnictwa w nieoficjalnym występie dla prasy przed ich debiutem w Japonii. Zebrani na zewnątrz fani wspólnie śpiewali i krzyczeli "SHINee!".
Minho: Czuję się bardzo źle z myślą, że nie był to otwarty występ, ale jesteśmy wdzięczni wszystkim fanom, którzy przyszli nas wesprzeć.
Wielka Brytania przeżywa gorączkę K-popu. Już planuje się zorganizowanie k-popowego występu na Thames Festival we wrześniu [gdzieś czytałam, że negocjują z YG].


~~~

Tutaj mówią mniej więcej o tym samym, dodając, że Beatlesi nagrali większość swoich płyt właśnie w tym studiu, a powodem pojawienia się w nim SHINee jest wytwórnia EMI, do której należy Abbey Road Studios i której japońska filia zajmuje się promocją chłopaków. SHINee jest pierwszym azjatyckim zespołem, który miał okazję tam wystąpić. Key dodał, że widział zdjęcia wielu sław właśnie z tego miejsca i miał nadzieję, że także SHINee będzie miało okazję się w nim pojawić niczym Stevie Wonder albo Beatlesi.


~~~


Występem SHINee zainteresowały się nie tylko azjatyckie media, ale także lokalne! Na pewno nie w takim stopniu, jak działo się to we Francji, ale poziom niewątpliwie wyższy. Notkę o SHINee na swojej stronie umieścił niezwykle słynny dziennikarz i krytyk brytyjski Norman Lebrecht, niegdyś piszący dla The Daily Telegraph. Nie podał właściwie żadnych informacji, raczej zaznaczył fakt, że około 1000 fanów wrzeszczało pod Abbey Road Studios, co właśnie wzbudziło jego zainteresowanie. Sprawa niby błaha, ale patrząc na osobę, która o nich napisała, warto o tym wspomnieć. Wpis TUTAJ.


~~~

Wywiad przeprowadza jeden z kanałów japońskiej telewizji. Padają ogólne pytania, dlaczego SHINee jest takie popularne i co w nich przyciąga europejskich fanów.Źródło: jujugal @ Wordpress | PL: Anneaviel