120422 Onew o zakończeniu promocji i przyszłych planach
Dodane przez Anneaviel dnia 22.04.2012 17:27

Podczas ostatniego nagrania SHINee w Music Bank Onew znalazł chwilę, by porozmawiać z reporterami o promocji "Sherlocka", a także przyszłych planach SHINee oraz jego własnych.


Rozszerzona zawartość newsa

Kiedy zasłużona popularność SHINee została potwierdzona,
promocja w kraju się skończyła - "Spotkajmy się znów w drugiej połowie roku".

Idąc na ostatni występ z "Sherlockiem", Onew jako lider SHINee wyraził swoją wdzięczność.

20 kwietnia w trakcie nagrania Music Bank grupa spotkała się przy scenie z reporterami, by porozmawiać o ich uczuciach w związku z promocją "Sherlocka". Lider SHINee Onew powiedział: "Ponieważ promocja w kraju jest taka krótka, staraliśmy się pokazać tyle różnych wizerunków, ile tylko było możliwe". Pomimo niedługiej promocji, zespół jest bardzo wdzięczny Shawolsom,
które okazały im miłość oraz troskę.

Podczas nagrania programu na twarzy Onew było widać wyraźne zmęczenie. Ktoś z ekipy powiedział, że lider ćwiczył do 5 rano i nie miał czasu się położyć, bo musieli spieszyć się na kolejny grafik. Pozostali członkowie grupy wyglądali tak samo. Zażartowali: "Wyglądamy na wyczerpanych, ale tak naprawdę wcale nie jesteśmy zmęczeni, tylko czujemy się, jakbyśmy umierali".

Wszystkich zmartwiła dramatyczna utrata wagi przez Onew. Chłopak powiedział: "Ostatnio bardzo się staram, żeby jeść tyle, ile w ogóle jestem w stanie. Ciekawi was, co jadłem wczoraj? O 3 w nocy wsunąłem zestaw hamburger + 6 kawałków kurczaka". Wyglądał naprawdę uroczo, kiedy tak dumnie to oznajmił.

Tego dnia Onew był bardzo onieśmielony ciągłymi pochwałami ze strony dziennikarzy, którzy komplementowali dobry wizerunek, umiejętności wokalne i wiele innych. W ramach podziękowania zaprezentował nawet swój specjalny gag,
tym bardziej utwierdzając o swojej uprzejmości.

Rozmawiano także o układzie tanecznym do "Sherlocka". Najważniejszym jego elementem jest zgranie się wszystkich członków zespołu. Jeśli któryś z nich popełni błąd, taniec całkowicie się popsuje i nie będzie już tak idealny.

Onew powiedział: "Cały czas między członkami SHINee panują bardzo dobre relacje. Nawet jeśli mamy jakiś problem, łatwo go rozwiązujemy. Teraz każdy z nas stara się dać z siebie wszystko, żeby dobrze wypaść!". Ktoś z ekipy powiedział, że SHINee ma tak dobry wizerunek dzięki przewodnictwu lidera i wzajemnym zaufaniu, że każdy z nich spełni swoje zadanie, ciężko pracując.

Odnośnie japońskiej trasy koncertowej i pełnego albumu w drugiej połowie roku Onew powiedział: "Kiedy tylko skończymy koncertować, znów spotkamy się ze wszystkimi koreańskimi Shawolsami.
Osobiście chciałbym też po powrocie jeszcze raz zagrać w musicalu".Cr: newsen | ENG: @yenn_yy | PL: Anneaviel