[VIDEO + PHOTO] 120420 SHINee w SBS-R POWER FM
Dodane przez Anneaviel dnia 20.04.2012 11:57

SHINee pojawiło się w SBS-R POWER FM Choi HwaJung's Power Time, przeczytajcie tłumaczenie fragmentów rozmów oraz obejrzyjcie zabawne fragmenty!
Rozszerzona zawartość newsaKiedy prowadząca nuna podniosła album, Jonghyun wybuchł śmiechem. Po chwili wyjaśnił,
że to nagie ciało Taemina tak go zawstydza.

Prowadząca zapytała, jaki jest ich ulubiony smak? Kibum odpowiedział, że kocha truskawkowy i maślany, Choi Minho z kolei lubi pikantne jedzenie - ostrą zupę z wieprzowiną, ostre żeberka, itp.

Padło pytanie, czy podobała im się ostatnio jakaś dziewczyna. Jonghyun odparł, że jego siostra jest najładniejsza, na co Key: "Tak właściwie to widziałem twoją siostrę...". Bling: "No i co z tego!
Moja siostra jest najładniejsza!!! Moja siostra dobrze wyjdzie za mąż!!!".

Taemin powiedział, że ostatnio dopuścił się zdrady i już nie lubi Emmy Watson i podoba mu się inna aktorka, ale nie pamięta,
jak zostało przetłumaczone jej nazwisko.

Zapytano ich, czy woleliby wyznać swoje uczucia, gdyby jakaś dziewczyna im się spodobała, czy zostać przy takim jednostronnym tajemnym uczuciu. Onew i Minho odpowiedzieli, że woleliby to ukryć. Onew dodał, że nie jest dobry w podrywaniu dziewczyn i Minho potwierdził, że on też nie, ale za to umie przekonywać do siebie hyungów. Jonghyun, Key i Taemin powiedzieli, że wyznaliby swoje uczucia.

Jonghyun zaprezentował swój talent - naśladowanie innych piosenkarzy. Key stwierdził, że ukradł to od niego i też zaczął śpiewać jak pewien artysta. Taemin z kolei zaczął przedrzeźniać ich menadżera:
"Czas już iść~", "Minho-ya, obudź, no wstawaj wreszcie!".

Rozmawiali, jakim typem Romeo chcieliby zostać, a Onew odpowiedział, że takim z przedziałkiem na środku
(akurat miał taką fryzurę xD).

Ciekawsze fragmenty:
Cały program:

Cr: SBS via Prince Choi Minho @ SFI, @Sachia92 | CH: TS Conditional, ENG : soundtracklove @ Soompi PL: Anneaviel |
DOGPEI, CNTLU, PP2pinkyTOP89, ryokopink, MsKeybum @ YT