120405 SHINee zapisało swoje własne "Kiss Note" w Beatles Code 2
Dodane przez Anneaviel dnia 05.04.2012 15:25

Jednym z zadań SHINee w programie Mnetu było wypełnienie swoich własnych "Kiss Note", czyli notesów z imionami osób, które chcieliby pocałować...
Rozszerzona zawartość newsaW związku z promocją ostatnio wydanego "Sherlocka", SHINee pojawiło się w programie Mnetu "Beatles Code 2" i zapisało swoje własne "Kiss Note"!

"Kiss Note" pojawił się w reklamówce nagranej przez grupę z Sandarą Park i był to notes, który spełniał życzenie otrzymania pocałunku od osoby, której imię zostało w nim wpisane.

Shindong zasugerował, że członkowie SHINee powinni zrobić swoją własną listę pocałunków, mówiąc: "Obiecujemy utrzymać to w tajemnicy". Onieśmieleni chłopcy zapisali notesy, zasłaniając swoje odpowiedzi rękoma.

SHINee opowiadało o nagrywaniu reklamy nowej linii pomadek Etude House z Darą, tymczasem Onew wyjaśnił, że nie czuł się dobrze i nie mógł nagrać zaplanowanej sceny pocałunku. Key żartobliwie szturchnął lidera i powiedział: "Onew nawet nie miał okazji zobaczyć Sandary Park".

Wyjawiona została także 91-Line idoli pod przewodnictwem Key, czyli grupa przyjaciół urodzonych w 1991 roku, w której skład wchodzą Nicole z Kary, Min z miss A, Jin Woon z 2AM, Nana z After School i wielu innych. Key powiedział, że często chodzą razem coś zjeść albo bawią się w noreabangach, czyli klubach karaoke.

W programie Shindong opowiedział również o wyniku swojej pracy nad zrzucaniem wagi oraz historii miłosnej Park Gi Youn zakochanej od pierwszego wejrzenia, a Jang Dong Min sparodiował taniec Minho w "Sherlocku".Cr: TV Report, Korea.com | PL: Anneaviel