[VIDEO] 120401 "Sherlock" wywołał kulturowy szok u Ko Youngbae
Dodane przez Anneaviel dnia 01.04.2012 21:37

"Sherlock" został wspomniany przez wokalistę zespołu Soran grającego głównie indie w trakcie audycji radiowej Night Flight, która prezentuje muzykę alternatywną.
Rozszerzona zawartość newsa
Soran jest zespołem indie, a Ko Youngbae to jego główny wokalista. 29 marca w programie radiowym Night Flight prowadzony przez Choi Ganghee opowiedział, jak ogromne wrażenie zrobił na nim występ SHINee z "Sherlockiem". Filmik posiada angielskie napisy i nie będę tłumaczyć całości po kolei, wymienię tylko najważniejsze rzeczy. Ko Youngbae zazwyczaj nie ogląda popularnych programów muzycznych, ale tak się złożyło, że tym razem obejrzał cały od początku do końca. Był pod wrażeniem wszystkich idoli, że radzą sobie bardzo dobrze, ale ostatni występ - SHINee - wywołał u niego ogromny szok. Nie tylko był zachwycony tańcem, ale przede wszystkim wokalami i piosenką samą w sobie. Powiedział, że to było zupełnie inne od wszystkich wykonań popularnych grup, jakie kiedykolwiek widział, SHINee wyróżniło się od wszystkich, a sam występ był jak "Dangerous" Michaela Jacksona. Nawet w trakcie audycji momentami brakowało mu słów, taki był zachwycony, co zresztą można bardzo łatwo usłyszeć bez znajomości koreańskiego. Na koniec jeszcze wspomniał o "Honesty", że wspaniale łączy akustyczną prostotę z wyrafinowaniem.

Nie tylko Ko Youngbae był zaszokowany występem SHINee z "Sherlockiem", większość koreańskich społeczności internetowych negujących popularną muzykę wyraża się niesamowicie pochlebnie o mini albumie SHINee oraz ich występach na żywo!Cr: Jujugal | PL: Anneaviel