[VIDEO + PHOTO] 120328 SHINee w SimSimTapa
Dodane przez Anneaviel dnia 28.03.2012 22:25

Tego dnia SHINee odwiedziło kolejny program radiowy, dołączył do nich także Key, który przyjechał prosto z innego grafiku związanego z jego musicalem.
Rozszerzona zawartość newsa


Share photos on twitter with TwitpicShare photos on twitter with TwitpicShare photos on twitter with TwitpicShare photos on twitter with Twitpic


Shindong skomentował, że włosy Taemina urosły bardzo długie. Taemin odpowiedział, że troszkę urosły w przeciągu ostatniego roku i sześciu miesięcy, psując przez to cały dowcip.

Kiedy padło pytanie o reakcje ludzi na obecny wygląd Taemina, chłopak zacytował: "To naprawdę awangardowe", "Nie mogę patrzeć ci w oczy, bo się wstydzę". Dodał też: "Niektórzy mówią, że wyglądam ładnie, a inni, że przypominam małpę!".

Taemin powiedział, że gdyby nie mógł sprawdzić na monitorze występu zaraz po nagraniu (żeby poprawić błędy), żałowałby swojego wykonania zaraz po zejściu ze sceny. Shindong wspomniał, że raz zauważył, kiedy Taemin przez chwilę w jednym z występów tańczył wolniej od reszty. Maknae odpowiedział, że zrobił to specjalnie, bo wpadł na jednego z członków zespołu. SHINee dodało, że Shindong jest naprawdę dobrym obserwatorem.

Shindong poprosił Taemina o zaprezentowanie albumu w 30 sekund. Chłopak z kolei poprosił resztę o pomoc, ale Minho i Jonghyun kazali zrobić mu to samodzielnie. Taemin zaczął dosyć płynnie, wymieniając piosenki i powiedział, że są wspaniałe, więc każdy ma je pobrać, bo wtedy pieniądze na koncie Jonghyuna wzro... (koniec czasu!).

Jonghyun powiedział, że może namówić każdego do zakupu albumu jednym zdaniem: "Tym razem Taemin jest częściowo rozebrany...". Taemin zawstydził się i zapytał: "Czemu wspominasz tylko o mnie...", więc Jonghyun wyjaśnił, że to właśnie maknae jest w tym najbardziej zaskakujący i nieoczekiwany.

Shindong wspomniał o 91-line (przyjaciołach Key urodzonych w tym samym roku), że Kibum ma najwięcej koleżanek, na co Key odparł: "Jeśli mam być szczery, łatwo nawiązuję kontakty z innymi, jednak inni mogą mieć wrażenie, że jestem zbyt tolerancyjny w kwestiach przyjaźni i traktują mnie jako zwykłego kolegę". Shindong wtedy zapytał: "W takim razie kto według ciebie ma największe doświadczenie w kwestiach miłości". Kibum odpowiedział, że to prywatna sprawa i zaczął wygłupiać się z Jonghyunem, unikając odpowiedzi.

WYKRYWACZ KŁAMSTW 1
Key poddał się testowi i wykrywacz pokazał, że chłopak kłamie, ale ten się wykręcił, że po prostu był zdenerwowany, na co Taemin skomentował: "Nie powiedziałeś nam, że sekretnie się z kimś spotykasz?".

WYKRYWACZ KŁAMSTW 2
"To irytujące, że mam długie włosy i muszę udawać, że mi się to podoba" - Taemin odpowiedział, że to nieprawda, ale wykrywacz pokazał, że maknae kłamie. Shindong kazał każdemu odpowiedzień na pytanie, czy lubią swoje obecne fryzury. Minho powiedział: "Tak, kocham moje obecne włosy, nie miałem krótkiego ścięcia od bardzo dawna". Wszyscy inni też wyrazili swoje zadowolenie. Wtedy Taemin znów spróbował odpowiedzieć, że lubi swoje włosy, a Onew i Key zaczęli wydawać dźwięki jak wyjący wykrywacz kłamstw i Taeminowi udało się przejść test. Wszyscy zaczęli się śmiać, że jego negatywna odpowiedź to kłamstwo.

Shindong zapytał Key, czy lubi jakąś dziewczynę i wykrywacz kłamstw znów zaczął wyć. Kibum powiedział, że nie lubi żadnej spośród idoli... Wtedy Shindong zapytał, czy może lubi jakąkolwiek. Key odpowiedział, że nie i tym razem przeszedł test. Wszyscy potwierdzili, że naprawdę nie ma takiej osoby i Shindong podsumował: "W takim razie nie ma zbytnio doświadczenie w kwestiach miłosnych".

Onew zasugerował, żeby zmienić pytanie na: "Mam doświadczenie w miłości" i Jonghyun od razu się odezwał, że muszą chronić swoją prywatność, więc Shindong skomentował, że porozmawiają o tym po programie (Onew, głupku, kolegów sypać...).

Wyzwanie karaoke! Członkowie SHINee musieli zaśpiewać więcej niż trzy wersy, zgadnąć tytuł i wykonawcę, żeby wygrać. Odpowiadały osoby, które pierwsze podniosły rękę. Shindong powiedział: "Pierwszy utwór śpiewa grilsband". Chodziło o "Tell Me Your Wish" SNSD - Taemin przekręcił piosenkę, Onew zapomniał tekstu przy trzeciej linijce, potem Taemin znów źle zaśpiewał, ale w końcu Kibumowi udało się bez problemu.

Druga runda! By przetestować, jak chłopcy znają się nawzajem, musieli podać swoje numery butów. Minho ma 260 (42), Jonghyun 265 (43), Key 265 (43), Onew 260 (42), a Taemin 250 (39).

Onew musiał odpowiedzieć na pytanie, kogo Key uważa za najbardziej niemodnego i niedbałego w kwestii ubioru i Onew wskazał sam siebie, co oczywiście było prawidłową odpowiedzią. Key i Minho zaprotestowali, że to powinno być anonimowe i dlaczego pyta o to osobę, która musi podać sama siebie.

Jonghyun dostał pytanie, kto według Onew dobrze go nie słucha. Shindong dodał, że nie musi być to tylko jedna osoba... Jonghyun odpowiedział, że cała czwórka jest nieposłuszna i okazało się to prawdą.

Minho musiał powiedzieć, który członek zespołu najswobodniej czuje się wśród żeńskich grup. Jonghyun wtrącił, żeby Minho dobrze się zastanowił. Shindong zaczął odliczać, więc Minho szybko odpowiedział, że chodzi o Key, co Jonghyun skomentował: "Wygląda na to, że to nie jest dobry dzień Minho".

Taemin z kolei dostał pytanie, kto według Minho najbardziej dba o wizerunek w oczach fanów i odpowiedział, że Jonghyun, ale odpowiedź okazała się nieprawidłowa i maknae powinien wskazać sam siebie. Jonghyun powiedział, że Taemin nie umie oceniać ludzi i jest dużo słodszy, kiedy fani go nie widzą.

Key musiał odpowiedzieć, którego członka zespołu Taemin boi się najbardziej. Kibum pomyślał, że chodzi właśnie o niego, na co Shindong skomentował: "Jesteś pewien, że chodzi tylko o ciebie, nie chcesz zmienić odpowiedzi?". Key został przy swoim typie i okazał się błędny, a osoba, której najbardziej boi się Taemin, to Minho! Kibum zapytał Taemina, dlaczego tak jest i ten odpowiedział: "Wszyscy członkowie zespołu są dla mnie bardzo dobrzy i nie jest trudno się z nimi dogadywać... Minho-hyung często daje mi dużo rad w takim poważnym tonie". Shindong i Jonghyun podsumowali, że Minho jest naprawdę charyzmatycznym mężczyzną...

Shindong zapytał, czym SHINee ujęło europejskich fanów i Jonghyun odpowiedział, że zaakceptowali oni ich muzykę i styl, więc SHINee czuje się uhonorowane. Shindong skomentował wtedy, że Super Junior jest popularne w Azji, ale Europa z całą pewnością należy do SHINee.

Shindong wyjawił, że SHINee ma teraz nowego menadżera, który dotychczas zajmował się starszymi grupami i zadał mu kilka pytań, co mu nie odpowiada w jego nowym zespole, a menadżer odpowiedział: "Miałem mnóstwo problemów ze starszymi idolami, ale całkowicie kocham SHINee, chociaż nadal sprawiają mi trochę zmartwień...". Chłopcy musieli zgadnąć, o jakie konkretne zmartwienie chodzi i chodziło o to, że nie jedzą regularnie.

Cr: @mbcsimsimtapa | MBCsimsimtapa @ YT | @SHINeeSquad | ENG: soundtracklove @ Soompi | PL: Anneaviel