[VIDEO] 120328 SHINee w TenTenClub Radio
Dodane przez Anneaviel dnia 28.03.2012 17:02

Tłumaczenia niektórych wypowiedzi SHINee podczas dzisiejszej audycji - tym razem temat picia alkoholu!
Rozszerzona zawartość newsaOnew powiedział, że wierzy w Key, który na pewno dobrze poradzi sobie w musicalu nawet bez jego rad, bo zawsze wszystkiego szybko się uczy.

Jonghyun wytłumaczył, że Key jest zajęty w związku z musicalem, dlatego nie mógł dziś uczestniczyć w programie radiowym.

DJ: Włosy Taemina są takie ładne...
Taemin: Dzię... Dzię... Dziękuję... To był komplement, prawda?
DJ: Oczywiście!!

DJ Lee Seok Hoon utrzymuje bliskie kontakty z Onew i Minho. W zeszłym roku pił z Onew w domu Simona D razem z Tonym i innymi.

Jonghyun powiedział, że tym razem w tworzeniu ich albumu uczestniczyło wielu zagranicznych muzyków.

Chłopcy chwalili prowadzącego za popularność wśród dziewcząt, a wtedy ten odparł: "Gdzie podział się mój portfel?". Wygląda na to, ze chciał im dać kieszonkowe w nagrodę xD

Rozmowa o Key i jego zachowaniu w trakcie picia alkoholu. Jonghyun znów się rozgadał i nie mógł przestać mówić. Powiedział, że Key po pijaku robi się nieznośny i wchodzi do łóżka Minho, robiąc aegyo i powtarzając: "Jestem pijaaaanyyy".

Taemin zapomniał dzisiaj oddać mikroport (zestaw mikrofon + słuchawki) i ktoś z ekipy zadzwonił do menadżera, że Taemin go zabrał. Menadżer pomyślał, że ta osoba sobie żartuje, więc odwrócił się i zapytał: "Taemin-ah, zabrałeś ze sobą mikroport?", a maknae odpowiedział: "Tak". Wszyscy pomyśleli, że to zbyt poważna sprawa i Taemin po prostu się wygłupia, więc chłopak wyjął go zza pleców. Onew w pierwszej chwili pomyślał, że Taemin nadal się nabija i pokazuje zwykłe słuchawki albo coś podobnego, ale przyjrzał się dokładniej i rzeczywiście był to mikroport.

Minho powiedział, że raz Onew był już pijany, ale nadal otwierał kolejne butelki... Otworzył ich w sumie około trzydziestu. Jinki do tej pory tego nie pamięta, dodał tylko, że po prostu lubi je otwierać.

Jonghyun nie umiał pić, ale ostatnio się poprawił... Zazwyczaj był pijany już po jednej szklance Soju, a teraz potrzebuje już trzech.

Ktoś zapytał, który z członków zespołu wydaje odgłos całowania w "Alarm Clock" i okazało się, ze to Minho.

Jonghyun znów naśladował kozę, na co prowadzący powiedział: "Dawno nie widziałem Jonghyuna i wygląda na to, że naprawdę się zmienił od tego czasu (zrobił się zabawniejszy)".

Jonghyun powiedział, że chce sprawić radość osobom śledzącym go przez SNS (Twittera, me2day, UFO), więc będzie ciężko nad tym pracować.

Minho znów wspomniał, że ich życie przypomina sitcom i jest niezwykle interesujące.

Rozmowa na temat najbardziej kompromitujących i zawstydzających rzeczy: Jonghyun powiedział, że najlepiej rozmawiać o nieobecnych, więc padło na Key. Bling zaczął opowiadać, że Kibum ma bardzo trudną partię w Luciferze i wiele razy powtarzał, że jego kondycja jest na to za słaba i pewnego dnia w trakcie zagranicznego występu wyszedł na scenę, zupełnie nie mogąc wyciągnąć tego momentu, bezpardonowo fałszując. Jonghyun nawet zaśpiewał tę partię bardzo wysokim głosem, chodzi o fragment: "hwonhi deuryeoda bogo nwereul manjyeo pabo-dwen guht gata".

Kto dobrze gotuje? Znów mówili o Taeminie, który dodaje miód i mleko do ramen... Taemin gotuje, ale nie je. Minho powiedział, że nie wybrzydza, jeśli chodzi o jedzenie, ale gdy posmakował efektów pichcenia Taemina, powiedział: "Taemin, naprawdę mi przykro... Ale... Daj sobie z tym spokój". Prowadzący wtrącił wtedy, że mieli rozmawiać o zdolnościach kulinarnych, a nie o tych, którzy ich nie mają, więc Jonghyun powiedział, że Key bardzo dobrze gotuje. Specjalnie go ciągle chwalą, żeby ze szczęścia gotował im jeszcze więcej.

Kto lubi budzik (wcześnie wstawać)? Wszyscy się zgodzili, że Jonghyun, którego łatwo obudzić... Menadżer nie musi nawet do niego podchodzić. Wystarczy, że wejdzie do pokoju i Jonghyun już wstaje.

Na koniec prowadzący poprosił wszystkich o pozdrowienie słuchaczy, więc wszyscy powtórzyli wiele razy używane formułki, tylko Taemin wykrzyknął: "SHINee World JJANG!".


Cr: @byulbit, Oumae25 @ YT | PL: Anneaviel