120324 Kiss Note Etude wielkim sukcesem, sprzedaż rośnie!
Dodane przez Anneaviel dnia 24.03.2012 23:17

Seria mini-dram z udziałem SHINee i Dary z 2ne1 nie tylko odniosła sukces w Internecie, ale także przyniosła znaczny wzrost sprzedaży produktów Etude House.
Rozszerzona zawartość newsa
Firma produkująca kosmetyki Etude House, która promuję zabawę poprzez robienie makijażu, rozpoczęła ostatnio nową kampanię na swoim kanale YouTube i w telewizji kablowej. Romantyczna drama internetowa "Kiss Note" z udziałem Sandary Park z 2ne1 i SHINee została opublikowana dwa tygodnie temu i już odnotowała ponad 150 tysięcy obejrzeń na YouTube, z powodzeniem zyskując zainteresowanie konsumentów oraz internautów.

Kampanię rozpoczęła seria klipów z czterema różnymi pocałunkami, które dzielili członkowie SHINee z Sandarą. Kiedy jeden po drugim od 5 do 12 marca pokazywały się nagrania, wszystkie wskakiwały na listy najczęściej oglądanych.

Minho, Key, Jonghyun i Taemin z SHINee pprzedstawili razem z główną bohaterką Sandarą cztery różne oblicza miłości, a w tym różne pocałunki w internetowej dramie "Kiss Note". Odmienne rodzaje pocałunków i kreatywny sposób ich pokazania zainteresowały widzów i spotkały się z ciepłym przyjęciem. Tego typu sceny w pozytywny sposób wstrząsnęły internautami i międzynarodowymi fanami tak popularnych na całym świecie idoli.

To niespotykane dla produktów kosmetycznych, żeby wzrost zainteresowania wynikał z reklamy w Internecie, ale ostatnie wyniki sprzedażowe jasno wskazują, że klienci pokochali tego typu sposób reklamy kosmetyków firmy Etude House. Popularność mini-dramy "Kiss Note" przełożyła się na wzrost sprzedaży pomadek "Dear My Lips-Talk" - w ciągu dwóch tygodni przekroczyła ona 100 tysięcy, a prognozy na marzec są jeszcze bardziej optymistyczne.

W dramie internetowej sceny pocałunku zaczynają się od użycia pomadek Etude "Dear My Lips-Talk", pokazując różne kolory, w tym koralowy, czerwony, pomarańczowy i różowy. Wszystkie cztery rodzaje są najczęściej wybieranymi wśród klientów.Cr: Bokuen News, dkpopnews | PL: Anneaviel