120324 Teledysk SHINee do "Sherlocka" obejrzany ponad 2 mln razy
Dodane przez Anneaviel dnia 24.03.2012 12:04

Nie minęły dwa dni, a najnowszy teledysk SHINee ma już ponad 2 miliony odtworzeń... I to nie koniec, więc warto się przyłączyć do światowej akcji podbijania oglądalności!
Rozszerzona zawartość newsaTeledysk do tytułowej piosenki SHINee z nowego mini-albumu "Sherlock" osiągnął ponad milion odtworzeń w jeden dzień od opublikowania.

Klip został umieszczony w serwisie YouTube 22 marca i w ciągu 24 godzin odtworzono go ponad milion razy, ale w tej chwili oglądalność przekroczyła już ponad 2 miliony, potwierdzając popularność SHINee na całym świecie.

Dodatkowo teledysk "Sherlock" znalazł się na światowej liście YouTube najczęściej oglądanych nagrań danego dnia, a także zajął pierwsze miejsca w rankingach najczęściej dodawanych do ulubionych, najczęściej lubionych i najczęściej komentowanych.

Fani zapowiadają, że to nie koniec i prawdopodobnie jeszcze dzisiaj oglądalność przekroczy 3 miliony, a jutro podskoczy o kolejny milion... Na chwilę obecną Polska posiada najciemniejszy z możliwych kolorów na mapie odtworzeń, dlatego warto ten stan podtrzymać i także włączyć się do światowej akcji podbijania oglądalności, żeby tej zieleni nie stracić. Polecam w związku z tym poniższą playlistę, którą można włączyć w osobnym oknie, zapętlić, wyciszyć i zminimalizować, bo nikomu nie będzie przeszkadzać^^

Cr: Star News via Nate | ENG: AllKpop | PL: Anneaviel