[PHOTO + VIDEO] 120323 SHINee w Sukirze
Dodane przez Anneaviel dnia 23.03.2012 16:08

Kolejna wizyta w radiu tego samego dnia. Oprócz oficjalnych zdjęć, oczywiście ogólne tłumaczenia rozmów i video z całym segmentem SHINee.
Rozszerzona zawartość newsaRyeowook: Słyszałem, że okładki Waszych albumów mają tym razem ograniczenie wiekowe (są +19)
Jonghyun: Proszę nie patrzeć na nie jako na jaką pronograficzną wizję, to sztuka.
Sungmin: Tak, sztuka!!!

Minho i Key byli nieznośni w trakcie wypowiedzi Jonghyuna, więc Sungmin zapytał, co robią. Odpowiedzieli, że tylko się wygłupianą, bo Jonghyun mówi już za długo.

Ryeowook: Jak wasza piątka ma się ostatnio?
SHINee: Ładowaliśmy baterie w trakcie zagranicznych grafików. Zawsze gotowi i zawsze czekając na comeback.
Sungmin: Wydaje się, że to może być męczące.
Jonghyun: Dziś musieliśmy nałożyć grubą warstwę makijażu. Myślę, że obaj widzicie taki tynk po raz pierwszy.
Sungmin: Na pewno pierwszy raz widzę wasze oczy takie czarne (eye-liner)... Nie tak źle!!

Jonghyun powiedział, że Minho ostatnio musiał być bardzo samotny, bo chodził od jednego do drugiego członka zespołu i pytał, co robili tego dnia... Po usłyszeniu odpowiedzi znów pytał: "Naprawdę?".

Key powiedział, że Jonghyun bardzo jasno rozgranicza, co lubi, a co nie. Bardzo szybko decyduje, czy się z kimś zaprzyjaźni, czy nie ma na to szans.

Sungmin powiedział, że ma Twittera, na co Minho odparł, że kiedyś na pewno dobije do 100.000 followersów. Jonghyun wtrącił, że nie pisze o swoim prywatnym życiu, tylko pisze zgodnie z komicznym konceptem.

Chłopcy mieli wybrać okreś promocyjny, który lubią najbardziej. Wybrali najpierw osobę, która ma wskazać swój typ i padło na Onew, ale Taemin chyba na chwilę odpłynął i pomyślał, że chodzi o niego, więc powiedział o Luciferze. Gdy zwrócili mu uwagę, że nie on miał mówić, był bardzo zaskoczony. Chyba w ogóle nie zrozumiał sytuacji, więc pozwolili mu powiedzieć jeszcze raz i właściwie powtórzył swoje słowa, tylko zamiast Lucifera poprawił się na Replay. Reszta powiedziała, że Taemin zawsze miesza wszystkie usłyszane rzeczy w jedną. Np. ktoś powie, że jadą zagranicę, ktoś udziale w programie, a jeszcze inna osoba o gotowaniu, więc Taemin wszystko usłyszy, przetworzy i powie, że jadą nagrywać zagranicą program o gotowaniu. Maknae powiedział, że nie umie zbyt dobrze rozróżnić prawdy od kłamstwa, a wtedy reszta mocno się oburzyła: "Co ty mówisz, przecież cię nie okłamujemy, wszystko mieszasz!".

Minho poprosił prowadzących, żeby puścili "Alarm Clock", bo cała ich piątka bardzo lubi tę piosenkę, więc Sungmin i Wook obiecali, że zrobią to jutro.

Onew nie mógł wydusić z siebie żadnej negatywnej cechy, którą miał wytknąć Kibumowi (każdy dostał takie zadanie, by wzajemnie zwrócić sobie na coś uwagę), więc Key powiedział: "Nie mam żadnej, prawda?". Wtedy Jonghyun powiedział, że relacja między Onew i Key nie jest na tyle bliska, żeby byli w stanie wytykać sobie negatywne cechy, dlatego prowadzący kazali im nagrać dla siebie nawzajem wzruszającą wiadomość video.

Ryeowook: Minho, twój koncept jest tym razem bardzo przystojny
Minho: Ach~ W trakcie sesji właściwie nie wiedziałem, że tak to się skończy... Myślałem, że akurat te nie będą opublikowane.
Jonghyun: Tylko on tak myślał.

Ryeowook powiedział, że nawet w tej chwili kamerzysta myśli, że Taemin jest dziewczyną... Sungmin zażartował też z makijażu Jonghyuna, na co ten odparł: "Nie znasz się, to się nazywa smoky-eye", a Sungmin na to: "To pierwszy raz, kiedy widzę makijaż smoky na połowę powieki".

Prowadzący sprawdzili, co wyskakuje po wpisaniu "Sukira" w wyszukiwarce i pojawiło się "SHINee". Sungmin trochę się zdenerwował, że powinno pokazać jego imię.

Key powiedział, że Minho zachowuje się jak dorosły, ale tak naprawdę udaje i jest uroczym przyjacielem.

Minho powiedział, że Sungmin i Ryeowook prowadzą program w zupełni innym stylu niże Leeteuk i Eunhyuk i teraz nagranie ma specyficzną atmosferę. Jonghyun wtrącił, że to niezbyt bezpieczne stwierdzenie, bo sugeruje, że tamta dwójka tej atmosfery nie ma. Minho przyznał mu rację, ale dodał, że obecni prowadzący tworzą atmosferę, a Teuk i Hyuk więcej rozrywki.
Cr: @KBSKISSTHERADIO, norataku1205 @ YT, _almightyblings, @eimanjjong, @byulbit | PL: Anneaviel