[PHOTO] 120323 SHINee w Youngstreet
Dodane przez Anneaviel dnia 23.03.2012 13:15

SHINee pojawiło się w programie radiowym pierwszy raz od dłuższego czasu. Przeczytajcie, o czym opowiadali!
Rozszerzona zawartość newsaJonghyun powiedział, że bardzo mocno chcieli spotkać się z fanami. W trakcie pierwszego wystepu w Mnecie byli bardzo niespokojni. Wspomnieli, że tym razem taniec wymaga od nich jeszcze większej energii i nie są w stanie zatańczyć więcej niż trzy razy pod rząd.

SHINee wspomniało, że koncept bez koszulek nie był zdecydowanie ich pomysłem. Padło pytanie, kto najbardziej się ucieszył, gdy zobaczył swoją okładkę. Jonghyun powiedział, że wszyscy i specjalnie przeszli na tygodniową dietę przed sesją, żeby wyglądać dużo szczuplej, bo taki był koncept. Minho wyjawił też sekret zdjęć - w trakcie sesji użyto filmowej soczewki, więc wszystkie mięśnie wyglądają na mniejsze. Jednak fotografie Jonghyuna musiały ulec jeszcze specjalnej obróbce, bo jego sylwetka przypomina postacie z Dragonball...

Key powiedział, że w trakcie nagrania dla Inkigayo poszedł do toalety. Gdy mył ręce, nagle do męskiej łazienki weszła dziewczyna. Był w szoku, ale po chwili zorientował, że to Taemin. To samo stało się na planie Music Bank, gdzie ekipa po ich wejściu na plan zaczęła pytać, kim jest tajemnicza piękność. Taemin z kolei dodał, że ostatnio często go tak mylą, więc przed wejściem do toalety głośno odchrząkuje.

Boom zapytał Onew, jak ocenia swoje siły w musicalach, a ten odpowiedział, że jest na pierwszym miejscu.

Minho miał powiedzieć, kogo komputer chciałby shackować i ten od razu odparł, że Taemina.

Kiedy prowadzący zapytał Jonghyuna, w czym jeszcze, oprócz rysowania i śpiewania, jest dobry, Bling odpowiedział, że w miłości...

Jonghyun powiedział, że mieszkają razem z menadżerami, więc z taką ilością ludzi pod jednym dachem ich życie jest jak sitcom.

Key powiedział, że razem z Jonghyunem nie mają nic przeciwko opowiadaniu filmów, że nie mają nic przeciwko zdradzaniu zakończeń. Tymczasem Minho zawsze nie chce słuchać.

Jonghyun wyznał, że kiedyś razem z menadżerem wkręcali Kibuma w jego urodziny. To było oczywiste, że go podpuszczają, ale Key i tak się nabrał, a nawet popłakał. Powód był sptrasznie głupi, bo chodziło o sprzątnięcie podłogi wokół śmietnika.


Cr: Weibo via joAnnwashere @ SFI, @eimanjjong, @NINGZzhi, @byulbit | PL: Anneaviel