Teksty Piosenek · Wywiady · me2day · Twitter · UFO · IPLE · SW J+ · Blue Night 21.08.2019 03:15
Witamy

NOWY ADRES STRONY: shineepl.wordpress.com

[VIDEO + PHOTO] 121129 Minho na meczu piłki nożnej w Londynie
Informacje

Po raz kolejny ujawniła się miłość Minho do piłki nożnej.

Dnia 28 listopada czasu koreańskiego rozegrano pierwszoligowy mecz między Sunderland i Queens Park Rangers
na Stadium of Light (Stadion Światła w Sunderlandzie w Północno-Wschodniej Anglii), gdzie Harry Redknapp
zadebiutował jako trener Queens Park Rangers, a Park Ji Sung powrócił do gry po opuszczonym meczu
ze swoim poprzednim klubem - Manchester United, w którym nie zagrał z powodu kontuzji kolana.

Po około 35 minutach od początku pierwszej połowy meczu, kamera pokazała ujęcie tłumu kibiców, w którym znalazł się nikt inny, jak Minho z SHINee! Dostrzeżono go, jak siedzi wśród publiczności razem z menadżerem.

Nawet koreański komentator sportowy Park Moon Sung z SBS ESPN powiedział w trakcie meczu:
"Słyszałem, że gdzieś tu w tłumie siedzi Minho z SHINee", potwierdzając tym samym jego obecność.

Pomimo wsparcia i dopingu Minho, mecz zakończył się wynikiem 0:0
i żadna ze stron nie była w stanie strzelić gola.

Cr: enewsWorld | PL: Anneaviel
Anneaviel dnia 29.11.2012 01:29