Teksty Piosenek · Wywiady · me2day · Twitter · UFO · IPLE · SW J+ · Blue Night 25.02.2020 20:15
WitamyNOWY ADRES STRONY: shineepl.wordpress.com


[PHOTO] 120330 SHINee w programie radiowym Jeon Hyun Moo
TV i RadioWspominanie SHINee: Jeon Hyun Moo pamięta ich pierwsze spotkanie - chłopcy mieli krótko ścięte włosy i wyglądali wtedy bardzo promiennie. Przywitali się głębokim ukłonem. Key dodał, że nadal czują się niezręcznie, kiedy to im kłaniają się młodsze grupy, a Jonghyun wtrącił, że po półtorej roku nieobecności nie rozpoznają większości nowych zespołów.

Onew wybrał na początek audycji "Nunan Neomu Yeppeo". Prowadzący skomentował, że ta piosenka powaliła nuny na kolana i sprawiła, że najchętniej oddałyby im całe swoje portfele. Onew powiedział, że ten utwór pozwolił pogłębić więź między członkami. Prowadząca nuna zapytała, czy tekst nie jest zbyt dosłony, ale Key odparł, że wyrażali nim swoje prawdziwe uczucia.

Prowadząca nuna zapytała, który członek zespołu wykorzystuje swoje aegyo, żeby dostać to, czego chce. Jonghyun odpowiedział, że żaden z nich nie robi tego specjalnie, ale Taemin jest naturalnie uroczy i oczywiście maknae się zawstydził i wszystkich automatycznie rozczulił.

Hyun Moo zapytał, czy nie wstydzili się swoich plakatów.
Jonghyun: Tak, na początku, ale teraz już jest w porządku.
Hyun Moo: Mamy coś wspólnego, też kiedyś wyjawiłem swój ABS. Wasi fani pomogli mi teraz zrobić przeróbkę pod Wasz koncept, używam jej jako tapety w telefonie.
Onew: Byliśmy w szoku. Patrzyliśmy na ciebie i myśleliśmy, że jesteś przestępcą.
Jonghyun: Jesteśmy Sherlockami, a ty kryminalistą do schwytania.
Hyun Moo: Nieźle, wrzuć to na Twittera.

Onew: Po naszej promocji w Korei jedziemy zagrać ponad 20 koncertów w Japonii.
Hyun Moo: Kiedy wyjeżdżacie? Muszę obejrzeć waszego ostatniego "Sherlocka", zanim wyjedziecie:
Jonghyun: Proszę się nie martwić, wyjeżdżamy pod koniec kwietnia.

Hyun Moo: Rozmawiacie między sobą o dziewczynach?
Jonghyun: Tak, dyskutujemy o żeńskich zespołach, które się w tej chwili promują, kiedy czekamy na swój występ w garderobie. Mówimy, że są słodkie i tym podobne...

Jonghyun wybrał do wyemitowania "Love Like Oxygen". Ta piosenka pozwoliła fanom doświadczyć unikalnego stylu SHINee. Prowadzący zapytał, jeśli nie należeliby do SHINee, do której grupy chcieliby należeć. Jonghyun powiedział, że dołączyłby do f(x), bo przypomina Amber... I nazywałby się Jong-hee.

Jeon Hyun Moo poruszył temat nowych zespołów. SM ma dużo utalentowanych trainee, czy SHINee nie czuje presji? Jonghyun odpowiedział, że zupełnie nie i raczej nazwałby to oczekiwaniami. Jak długo ciężko razem pracują jako SHINee, tak nic innego się nie liczy.

Key poprosił o emisję "Shake Shake Shake" Black Beat. Wybrał tę piosenkę, ponieważ wykonywał ją przed debiutem i śpiewał ją potem w programie radiowym już po debiucie. Wspominając, jego taniec wtedy był nie do pomyślenia, ale tekst piosenki jak najbardziejd dobry.

Prowadzący zapytał, co robili w trakcie podróży wyczarterowanym samolotem SM do Stanów i odpowiedzieli, że grali w różne gry i pisali pamiętniki. Wtedy Jeon Hyun Moo powiedział, że wytwórnia z zewnątrz wydaje się pełna radości, ale najprawdopodobniej ćwiczą do upadłego. Jonghyun odparł, że bez względu na wszystko, jeśli chce się coś osiągnąć, trzeba zapłacić pewną cenę.

Onew polecił "Goose's Dream", ponieważ bardzo go inspiruje. DJ pochwalił ich, że bardzo dobrze się promują. Jonghyun i Key powiedzieli, że nadal jest to dla nich trudne, bo czasem wyciąga się publicznie ich prywatne sprawy. Key dodał, że czyta swoje różne stare wpisy na oficjalnej stronie albo me2day i ma wrażenie, jakby wtedy był w stanie podzielić się każdym momentem.

Jonghyun wybrał "Light" HOT. Powiedział, że razem z siostrą tak kochali tę piosenkę, że kiedyś w trakcie wspólnej ekscytacji złamali kasetę. Kiedy słyszy tę piosenkę, czuje się naprawdę błogo. Onew zgodził się z nim, a Bling dodał, że te utwór to łącznik między duszami.

Jonghyun wyznał, że przed debiutem dużo myślał o HOT i NUAL - stanie się jak oni było dla niego marzeniem i celem, jednak gdyby miał okazję spotkać się z nimi osobiście, pewnie by się obawiał. Hyun Moo zażartował wtedy, że Jonghyun był pewnie zazdrosny o Han Hye Jin (dziewczynę NUAL), a ten odpowiedział w tym samym tonie, że na początku tak, a teraz już nie.

Key poprosił o "Snail". Powiedział, że przed debiutem wiele razy słuchał tej piosenki z innymi trainee, więc wiąże się z wieloma wspomnieniami i zawsze znów jej słucha, gry wraca pociągiem do domu...

Onew wspomniał, że jego tata wstaje do pracy o 5 rano i bardzo go szanuje, bo jest uczciwym człowiekiem. Onew ciężko pracuje, by być jak swój tata, ale nie jest w stanie codziennie budzić się o 5 rano. Prowadzący skomentował, że w trakcie wypowiedzi Jinkiego wydawało mu się, jakby za plecami chłopaka rzucało na niego blask 700 białych świeć xD

Jonghyun wyjawił, że członkowie uwielbiają razem siadać i rozmawiać, pomijając momenty w samochodzie albo w garderobach. Czasami po prostu biorą różne przekąski i zbierają się razem w mieszkaniu, żeby pogadać.

Członek zespołu, który najmniej dba o swój ubiór - Onew. Key powiedział, że kiedyś lider wystroił się w koszulkę stylizowaną na ucznia brytyjskiego uniwersytetu, ale ubrał do niej parę błyszczących butów, co w ogóle do siebie nie pasowało. Onew odparł, że buty były nowe i on nie miał właściwie okazji ich ubrać, więc po prostu je zalożył.

Padło pytanie o ulubione celebrytki. Key powiedział, że widział ostatnio zagraniczne gwiazdy, jak byli w Anglii i są piękne. Taemin nadal uwielbia Emmę Watson. Jonhyun z kolei wskazał Amandę Seyfried z filmu "Mama Mia".

Key powiedział, że tym razem choreografia nie jest trudna do nauczenia się, ale musi ją tańczyć równo pięć osób, żeby całość wyszła dobrze. Jonghyun dorzucił, że było ciężko tylko przez pierwsze kilka dni nauki z choreografem.

Hyun Moo: Onew zmężniał...
Onew: Moja twarz zrobiła się szczuplejsza.
Hyun Moo: Dlaczego?
Onew: Najzwyczajniej schudłem.

Prowadzący zapytał, czy nadal mieszkają razem i wszyscy potwierdzili, dodając, że cały czas Jonghyun i Minho mają wspólny pokój i reszta ma osobny.

SHINee powiedziało, że się raczej nie kłócą, ale są bardzo hałaśliwi w trakcie posiłków i dokuczają sobie podczas treningów.

Minho nie było w trakcie nagrania z powodu sitcomu.
Onew: Minho nie czuje potrzeby spotkać się z Hyun Moo hyungiem.
Hyun Moo: A więc tak mnie trakcuje.
Onew (spanikowany): Żartuję!!!

DJ powiedział, że Taemin wygląda jak wyjęty z girlsbandu, a Jonghyun odpowiedział, że maknae jest po prostu bardzo ładny. Hyun Moo zapytał, że Taemin będzie jeszcze nosić tamte doczepiane włosy, ale ten odpowiedział, że je ściął. Onew wtrącił, że ich długość będzie zależeć od konceptu.

Kto spośród nich wygląda najlepiej?
Wszyscy: Minho
Onew: Ostatnio Jonghyun też nie wygląda źle.
Jonghyun: Jestem obecnie w modzie. Haha. To tylko ten koncept.
Taemin: Jonghyun hyung jest przystojny, ale czasem Minho hyung wygląda jak aktor filmowy.
Hyun Moo pochwalił Jonghyuna za obecny wizerunek, a ten odpowiedział, że każdego dnia zbliża się do topowej pozycji.

Kto jest najbardziej zapominalski:
Wszyscy: Taemin~
Taemin: Zawsze gubię telefon i tym podobne rzeczy.
Hyun Moo: Co ostatnio zgubiłeś?
Jonghyun: Zostawił telefon w garderobie i do teraz go nie znalazł.
Hyun Moo: Chyba potrzebujesz lekarza, żeby wyleczył twoje zapominalstwo.
Key: On po prostu nie odkłada rzeczy na swoje miejsce.
Hyun Moo: Nie martwisz się, ze zgubiłeś telefon? Nadal wyglądasz na rozradowanego.
Taemin: Będę go dalej szukać.

Prowadzący pochwalił SHINee, że są coraz przystojniejsi, na co Jonghyun odpowiedział: "Ech, od debiutu dostajemy różne wiadomości. Wiadomości video nagrane kamerą..."

Hyun Moo: Wiele osób mówi, że jestem w stanie opanować "Sherlocka", co sądzicie?
Jonghyun: Dowiemy się, jak zobaczymy.
Onew odpowiedział coś, co prowadzący skomentowa: "Onew goon jest taki sam jak przedtem".
Jonghyun: Nigdy się nie zmienimy.

Hyun Moo dalej narzekał na trudną choreografię, że ćwiczył dwa dni, ale nadal mu nie wychodzi i SHINee odparło, że mieli tak samo, ale musi się dobrze rozciągnąć i próbować dalej. Onew powiedział coś, co miało być zabawne, ale nikt sie nie zaśmiał.
Hyun Moo: Zawsze tak reagujecie, kiedy Onew goon mówi tego typu rzeczy?
Key: Jeśli się tak nie zachowamy i mu odpowiemy, będzie dalej drążyć.

Jonghyun skomentował, że ich okres promocyjny jest naprawdę bardzo krótki przez zbliżającą się trasę koncertową w Japonii. Ostatnią piosenką w trakcie audycji był "Lucifer" i prowadząca nuna dodała, że jest ich "portfelową" fanką (kupuje ich albumy).Cr: @eimanjjong, soundtracklove @ Soompi, Thaluuu | PL: Anneaviel
Anneaviel dnia 31.03.2012 00:49
9 Komentarzy · 1017 Czytań · Drukuj
Komentarze
Kariba dnia 31.03.2012 01:16
Trochę smiechu, dużo radości..
Najbardziej utkwił mi fragment, który wypowiada Jong: "Nigdy się nie zmienimy"<3

Nie mam już więcej słów...
KiraKira dnia 31.03.2012 01:38
Cudowni wariaci. Chciałabym chociaż przez jeden dzień móc z nimi pogadać. xD Dzięki za zamieszczenie tego <3
Midori_chan dnia 31.03.2012 08:42
"Jeśli się tak nie zachowamy i mu odpowiemy, będzie dalej drążyć." HAHAHAHAHHHAHAHA Cudowni ^^ <3
Kajlo dnia 31.03.2012 10:51
az nie mam sily skomciac sensownie bo tak mi blogo ~~~~~~~~~~~~~~~~ dziekuje za tlumaczenie! !
Naamii dnia 31.03.2012 17:39
Już sobie wyobrażam ten "żart" Onju, głucha cisza, on taki uśmieszek, a wszyscy powaga , nawet Taeś, boże xd
Akemi dnia 31.03.2012 18:07
Ach te żarty Onew.... całkowita konsternacja XDD
Dzięki za tłumaczenie <3
Kleopatra dnia 31.03.2012 18:28
Jonghyun i Minho w tym samym pokoju xD
Żarty Onew- molhado onew santgae (czy jakoś tak ;D )
Ja też bym chciała chociaż przez chwilkę z nimi pogadać ^^
Shizu dnia 31.03.2012 20:54
Jong-hee w f(x) płaczę XDDDDDDDDDD "prowadzący skomentował, że w trakcie wypowiedzi Jinkiego wydawało mu się, jakby za plecami chłopaka rzucało na niego blask 700 białych świeć xD" PROSZE CZEMU XDDDDDDDDDDDDDd
Awwwwwww, tyle czytania, ale czytało się przyjemnie <3
Dziękuje za tłumaczenie <3333333333333
Little-Kasik dnia 02.04.2012 01:10
Nie, no naprawdę, to była audycja Jjonga i Key XD I Onew jeszcze całkiem sporo mówił... No i Minho faktycznie wygląda jak aktor filmowy... Taki człowiek doskonały. No ale Jjong zazdrosny, chciałby być od niego ładniejszy XD Niby tak dużo tekstu do przeczytania, ale jednak bardzo szybko skończyłam... I ciekawi mnie, jak Jonghyun wytrzymuje z Minho w jednym pokoju XD

Dziękuję za tłumaczenie.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Czas w Korei
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nawigacja
REGULAMINY!
Administracja/Kontakt
O Replay Team
Spotkania i Projekty
For International Fans
Kategorie Newsów
Kategorie Tłumaczeń
Galeria
Szukaj
Ostatnie Artykuły
[I] 140905 Key
[S] 140903 SMTOWN
[TT] 140901 Jonghyun
[TT] 140831 Jonghyun
[I] 140831 Key
Social Networking


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie