Teksty Piosenek · Wywiady · me2day · Twitter · UFO · IPLE · SW J+ · Blue Night 29.03.2020 16:19
WitamyNOWY ADRES STRONY: shineepl.wordpress.com


120324 Kiss Note Etude wielkim sukcesem, sprzedaż rośnie!
Informacje
Firma produkująca kosmetyki Etude House, która promuję zabawę poprzez robienie makijażu, rozpoczęła ostatnio nową kampanię na swoim kanale YouTube i w telewizji kablowej. Romantyczna drama internetowa "Kiss Note" z udziałem Sandary Park z 2ne1 i SHINee została opublikowana dwa tygodnie temu i już odnotowała ponad 150 tysięcy obejrzeń na YouTube, z powodzeniem zyskując zainteresowanie konsumentów oraz internautów.

Kampanię rozpoczęła seria klipów z czterema różnymi pocałunkami, które dzielili członkowie SHINee z Sandarą. Kiedy jeden po drugim od 5 do 12 marca pokazywały się nagrania, wszystkie wskakiwały na listy najczęściej oglądanych.

Minho, Key, Jonghyun i Taemin z SHINee pprzedstawili razem z główną bohaterką Sandarą cztery różne oblicza miłości, a w tym różne pocałunki w internetowej dramie "Kiss Note". Odmienne rodzaje pocałunków i kreatywny sposób ich pokazania zainteresowały widzów i spotkały się z ciepłym przyjęciem. Tego typu sceny w pozytywny sposób wstrząsnęły internautami i międzynarodowymi fanami tak popularnych na całym świecie idoli.

To niespotykane dla produktów kosmetycznych, żeby wzrost zainteresowania wynikał z reklamy w Internecie, ale ostatnie wyniki sprzedażowe jasno wskazują, że klienci pokochali tego typu sposób reklamy kosmetyków firmy Etude House. Popularność mini-dramy "Kiss Note" przełożyła się na wzrost sprzedaży pomadek "Dear My Lips-Talk" - w ciągu dwóch tygodni przekroczyła ona 100 tysięcy, a prognozy na marzec są jeszcze bardziej optymistyczne.

W dramie internetowej sceny pocałunku zaczynają się od użycia pomadek Etude "Dear My Lips-Talk", pokazując różne kolory, w tym koralowy, czerwony, pomarańczowy i różowy. Wszystkie cztery rodzaje są najczęściej wybieranymi wśród klientów.Cr: Bokuen News, dkpopnews | PL: Anneaviel
Anneaviel dnia 24.03.2012 23:17
2 Komentarzy · 892 Czytań · Drukuj
Komentarze
Shizu dnia 25.03.2012 10:05
I kogo to zasługa?! :>>>> sama bym zamówiła przynajmniej jedna pomadkę jak bym miała taką okazję~ T_T
dziękuję za tlumaczenie~
Little-Kasik dnia 25.03.2012 17:10
No wiadomo, że SHINee sprawia, że nagle się chce tego, co oni doknęli... Sama pragnę tych pomadek... Ach i ta kampania taka cudowna... OMO <3

Dziękuję za tłumaczenie.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Czas w Korei
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nawigacja
REGULAMINY!
Administracja/Kontakt
O Replay Team
Spotkania i Projekty
For International Fans
Kategorie Newsów
Kategorie Tłumaczeń
Galeria
Szukaj
Ostatnie Artykuły
[I] 140905 Key
[S] 140903 SMTOWN
[TT] 140901 Jonghyun
[TT] 140831 Jonghyun
[I] 140831 Key
Social Networking


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie