Teksty Piosenek · Wywiady · me2day · Twitter · UFO · IPLE · SW J+ · Blue Night 27.02.2020 13:38
WitamyNOWY ADRES STRONY: shineepl.wordpress.com


[PHOTO + VIDEO] 120323 SHINee w Sukirze
TV i RadioRyeowook: Słyszałem, że okładki Waszych albumów mają tym razem ograniczenie wiekowe (są +19)
Jonghyun: Proszę nie patrzeć na nie jako na jaką pronograficzną wizję, to sztuka.
Sungmin: Tak, sztuka!!!

Minho i Key byli nieznośni w trakcie wypowiedzi Jonghyuna, więc Sungmin zapytał, co robią. Odpowiedzieli, że tylko się wygłupianą, bo Jonghyun mówi już za długo.

Ryeowook: Jak wasza piątka ma się ostatnio?
SHINee: Ładowaliśmy baterie w trakcie zagranicznych grafików. Zawsze gotowi i zawsze czekając na comeback.
Sungmin: Wydaje się, że to może być męczące.
Jonghyun: Dziś musieliśmy nałożyć grubą warstwę makijażu. Myślę, że obaj widzicie taki tynk po raz pierwszy.
Sungmin: Na pewno pierwszy raz widzę wasze oczy takie czarne (eye-liner)... Nie tak źle!!

Jonghyun powiedział, że Minho ostatnio musiał być bardzo samotny, bo chodził od jednego do drugiego członka zespołu i pytał, co robili tego dnia... Po usłyszeniu odpowiedzi znów pytał: "Naprawdę?".

Key powiedział, że Jonghyun bardzo jasno rozgranicza, co lubi, a co nie. Bardzo szybko decyduje, czy się z kimś zaprzyjaźni, czy nie ma na to szans.

Sungmin powiedział, że ma Twittera, na co Minho odparł, że kiedyś na pewno dobije do 100.000 followersów. Jonghyun wtrącił, że nie pisze o swoim prywatnym życiu, tylko pisze zgodnie z komicznym konceptem.

Chłopcy mieli wybrać okreś promocyjny, który lubią najbardziej. Wybrali najpierw osobę, która ma wskazać swój typ i padło na Onew, ale Taemin chyba na chwilę odpłynął i pomyślał, że chodzi o niego, więc powiedział o Luciferze. Gdy zwrócili mu uwagę, że nie on miał mówić, był bardzo zaskoczony. Chyba w ogóle nie zrozumiał sytuacji, więc pozwolili mu powiedzieć jeszcze raz i właściwie powtórzył swoje słowa, tylko zamiast Lucifera poprawił się na Replay. Reszta powiedziała, że Taemin zawsze miesza wszystkie usłyszane rzeczy w jedną. Np. ktoś powie, że jadą zagranicę, ktoś udziale w programie, a jeszcze inna osoba o gotowaniu, więc Taemin wszystko usłyszy, przetworzy i powie, że jadą nagrywać zagranicą program o gotowaniu. Maknae powiedział, że nie umie zbyt dobrze rozróżnić prawdy od kłamstwa, a wtedy reszta mocno się oburzyła: "Co ty mówisz, przecież cię nie okłamujemy, wszystko mieszasz!".

Minho poprosił prowadzących, żeby puścili "Alarm Clock", bo cała ich piątka bardzo lubi tę piosenkę, więc Sungmin i Wook obiecali, że zrobią to jutro.

Onew nie mógł wydusić z siebie żadnej negatywnej cechy, którą miał wytknąć Kibumowi (każdy dostał takie zadanie, by wzajemnie zwrócić sobie na coś uwagę), więc Key powiedział: "Nie mam żadnej, prawda?". Wtedy Jonghyun powiedział, że relacja między Onew i Key nie jest na tyle bliska, żeby byli w stanie wytykać sobie negatywne cechy, dlatego prowadzący kazali im nagrać dla siebie nawzajem wzruszającą wiadomość video.

Ryeowook: Minho, twój koncept jest tym razem bardzo przystojny
Minho: Ach~ W trakcie sesji właściwie nie wiedziałem, że tak to się skończy... Myślałem, że akurat te nie będą opublikowane.
Jonghyun: Tylko on tak myślał.

Ryeowook powiedział, że nawet w tej chwili kamerzysta myśli, że Taemin jest dziewczyną... Sungmin zażartował też z makijażu Jonghyuna, na co ten odparł: "Nie znasz się, to się nazywa smoky-eye", a Sungmin na to: "To pierwszy raz, kiedy widzę makijaż smoky na połowę powieki".

Prowadzący sprawdzili, co wyskakuje po wpisaniu "Sukira" w wyszukiwarce i pojawiło się "SHINee". Sungmin trochę się zdenerwował, że powinno pokazać jego imię.

Key powiedział, że Minho zachowuje się jak dorosły, ale tak naprawdę udaje i jest uroczym przyjacielem.

Minho powiedział, że Sungmin i Ryeowook prowadzą program w zupełni innym stylu niże Leeteuk i Eunhyuk i teraz nagranie ma specyficzną atmosferę. Jonghyun wtrącił, że to niezbyt bezpieczne stwierdzenie, bo sugeruje, że tamta dwójka tej atmosfery nie ma. Minho przyznał mu rację, ale dodał, że obecni prowadzący tworzą atmosferę, a Teuk i Hyuk więcej rozrywki.
Cr: @KBSKISSTHERADIO, norataku1205 @ YT, _almightyblings, @eimanjjong, @byulbit | PL: Anneaviel
Anneaviel dnia 23.03.2012 16:08
7 Komentarzy · 1320 Czytań · Drukuj
Komentarze
Shizu dnia 23.03.2012 17:02
Jong z tynkiem mejkapu na twarzy.......XD
NIEOGARNIĘTY TAE HAHAHAHHA XD Kocham XDDDDDDD "Key powiedział, że Minho zachowuje się jak dorosły, ale tak naprawdę udaje i jest uroczym przyjacielem.' <33333333 TE FILMIKI TAE KGOAWKODPAKO XDDDD
Dzięęęęęęęęękuje za tłumaczenie <3
Klaudyna dnia 23.03.2012 17:03
Jonghyun: Proszę nie patrzeć na nie jako na jaką pronograficzną wizję, to sztuka. TT__TT Dlyszalam ze tru szawolsy nagle sie przestawia bo Jjong tak powiedział, omgjhk.
Jonghyun: Dziś musieliśmy nałożyć grubą warstwę makijażu. Myślę, że obaj widzicie taki tynk po raz pierwszy. NIEEEEEEEEEEE JA NIE WIERZE BOŻE JJONG XDDDD <3333333
Jonghyun wtrącił, że nie pisze o swoim prywatnym życiu, tylko pisze zgodnie z komicznym konceptem. ALE JAK DO MAMY POSZEDŁ TO WIEMY.. komiczny KONCEPT T.T? why..
nie JEDNAK NEI DAŁAM RADY WIECEJ KOPIOWAĆ, taemin zaginiony w myślach ALE I TAK POWIEDZIAŁ LUCIFER I REPLAY TO JEST NAJPIĘKNIEJSZE <3 Boże, za wiele niewinności nieświadomej z niego leci, za wiele T.T <3..
SMOKYEYE..................... Jjong, ja ginę. Troszke jestem przejęta tym, że Onew i Key NADAL zyją w takich relacjach ToT? Nawet mimo pokoju T.T? Uhhh, to mnie nie pokoi, to jest smutne nawet troche :<...... Nie wiem T_T
Minho...... JA NIE MAM SŁÓW, za wiele róznych rzeczy, za wiele xD

Dziekuję BARDZOOOOO <3
Sylvinie dnia 23.03.2012 17:41
KOCHAM ICH to zdecydowanie za mało powiedziane!!! XD XD XD Tae buja w obłokach, Jjong opowiada o TYNKU na twarzy... Matko Koreo... <turla się po podłodze i kwiczy> XD XD XD ,,Reszta powiedziała, że Taemin zawsze miesza wszystkie usłyszane rzeczy w jedną. Np. ktoś powie, że jadą zagranicę, ktoś udziale w programie, a jeszcze inna osoba o gotowaniu, więc Taemin wszystko usłyszy, przetworzy i powie, że jadą nagrywać zagranicą program o gotowaniu." <turla się i kwiczy dalej> smileysmileysmiley
Himeko dnia 23.03.2012 18:36
Uśmiałam się <3 Czekaliśmy na nich tak długo i w końcu są: prawdziwi, kochani lśniący chłopcy <333

(i nie sugeruję, ze kiedyś byli nieprawdziwi..)

Dziękuję za udostępnienie.
Kleopatra dnia 23.03.2012 18:37
Hahah świetne ;D
Wszystko zostało już napisane, nie mam co dodawać smiley
Ah szajni szajni/... smiley
JuneRiver dnia 23.03.2012 20:13
240 p so we met again. Chcę włosy Tae! Chciałabym wiedzieć wszystko co mówią, ale jakoś przeżyję ;___:
Dziękuję za udostępnienie i tłumaczenie.
Little-Kasik dnia 23.03.2012 23:36
OMO~! Naprawdę bardzo się cieszę, że Key i Minho mają nareszcie takie dobre relacje. Trochę zaskoczyła mnie kwestia stosunków pomiędzy Onew i Key, ale może niedługo wypiją razem "sok winogronowy" XD No i Minho potrzebuje miłości, dlatego tak do chłopaków chodził i pytał, co u nich... I Taemin takie roztrzepane dziecko XD HAHAHAHA, jakie to słodkie, ale jednocześnie bardzo denerwujące... Jjong znawca stylu XD Nie, no naprawdę nie mogę... Tęskniłam za chłopakami <3

Dziękuję za tłumaczenie.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [1 Głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Czas w Korei
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nawigacja
REGULAMINY!
Administracja/Kontakt
O Replay Team
Spotkania i Projekty
For International Fans
Kategorie Newsów
Kategorie Tłumaczeń
Galeria
Szukaj
Ostatnie Artykuły
[I] 140905 Key
[S] 140903 SMTOWN
[TT] 140901 Jonghyun
[TT] 140831 Jonghyun
[I] 140831 Key
Social Networking


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie